Ndriçues tavanor Eglo 93781 Roncato
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-71%
Ndriçues tavanor Eglo 93781 Roncato
Ndriçues tavanor Eglo 93781 Roncato
Ndriçues tavanor Eglo 93781 Roncato

Ndriçues tavanor Eglo 93781 Roncato

Available:Në gjëndje
990 Lek 3,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 93781, pjesë e linjës Roncato.
Ky ndriçues kristalor dhe modern përbëhet nga material çelik krom, kristal dhe qelq saten.
Forma e tij katrore me detaje kristalore, i përshtaten ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit etj.
Lloji i ndriçuesit GU10-LED ndriçon një ngjyrë të bardhë të ngrohtë.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 85
Gjerësia (në mm) 135
Gjatësia (në mm) 135
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 1X3W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 93781, pjesë e linjës Roncato. Ky ndriçues kristalor dhe modern përbëhet nga material çelik krom, kristal dhe qelq saten. Forma e tij katrore me detaje kristalore, i përshtaten ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit etj. Lloji i ndriçuesit GU10-LED ndriçon një ngjyrë të bardhë të ngrohtë. Përmasat:
Lartësia (në mm) 85 Gjerësia (në mm) 135 Gjatësia (në mm) 135   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 1X3W