Ndriçues i varur Eglo 93466 Montefio
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-64%
Ndriçues i varur Eglo 93466 Montefio
Ndriçues i varur Eglo 93466 Montefio
Ndriçues i varur Eglo 93466 Montefio

Ndriçues i varur Eglo 93466 Montefio

Available:Out of Stock
4,800 Lek 13,600 Lek
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 93466, pjesë e linjës Montefio
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"

Materiali çelik inoks në ngjyrën gri të hapur dhe kontura qelq në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)
 
Permasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 185

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 12V
Numri i llambave dhe fuqia: 1X6W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 93466, pjesë e linjës Montefio Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"

Materiali çelik inoks në ngjyrën gri të hapur dhe kontura qelq në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)
  Permasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 185
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 12V Numri i llambave dhe fuqia: 1X6W