Ndriçues i jashtëm Eglo 92382 Nago
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-62%
Ndriçues i jashtëm Eglo 92382 Nago
Ndriçues i jashtëm Eglo 92382 Nago
Ndriçues i jashtëm Eglo 92382 Nago

Ndriçues i jashtëm Eglo 92382 Nago

Available:Në gjëndje
1,900 Lek 5,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 92382 pjesë e koleksionit Nago
Ndriçues modern tipi spot, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Material cilësor çeliku në ngjyrë të zezë
Ndriçimi GU10-LED
 
Përmasat
Lartësia (në mm) 115
Gjatësia (në mm) 110
Pjesa e zgjatur (në mm) 145

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X3W
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 92382 pjesë e koleksionit Nago Ndriçues modern tipi spot, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Material cilësor çeliku në ngjyrë të zezë
Ndriçimi GU10-LED
  Përmasat Lartësia (në mm) 115 Gjatësia (në mm) 110 Pjesa e zgjatur (në mm) 145

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X3W