Ndriçues i jashtëm Eglo 92329 Cerno
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-69%
Ndriçues i jashtëm Eglo 92329 Cerno
Ndriçues i jashtëm Eglo 92329 Cerno

Ndriçues i jashtëm Eglo 92329 Cerno

Available:Në gjëndje
990 Lek 3,200 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 92329 pjesë e koleksionit Cerno
Ndriçues modern, me një formë gjysmë cilindrike me ngjyrë të bardhë dhe argjend.
I krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali cilësor çelik inoks.
Lloji i ndriçuesit E27.

Përmasat
Lartësia (në mm): 165
Gjatësia (në mm): 140
Pjesa e zgjatur (në mm): 105

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 92329 pjesë e koleksionit Cerno Ndriçues modern, me një formë gjysmë cilindrike me ngjyrë të bardhë dhe argjend. I krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali cilësor çelik inoks. Lloji i ndriçuesit E27.
Përmasat Lartësia (në mm): 165 Gjatësia (në mm): 140 Pjesa e zgjatur (në mm): 105
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W