Ndriçues mural për fëmijë Eglo 92149 LEONIE
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues mural për fëmijë Eglo 92149 LEONIE

Available:Në gjëndje
2,200 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural për fëmijë Eglo, modeli 92149, pjesë e linjës LEONIE.
Marteriali i ndriçuesit është çelik me ngjyrë rozë ndërsa materiali i xhamit është qelq saten me ngjyrë të lyer e bardhë.
Eshtë një model klasik për ambiente të brëndshme si dhomë gjumi për fëmijë.
Lloji i ndriçuesit E27.

Përmasat:
Diametri (në mm) 350

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: E27
Ndriçues mural për fëmijë Eglo, modeli 92149, pjesë e linjës LEONIE. Marteriali i ndriçuesit është çelik me ngjyrë rozë ndërsa materiali i xhamit është qelq saten me ngjyrë të lyer e bardhë. Eshtë një model klasik për ambiente të brëndshme si dhomë gjumi për fëmijë. Lloji i ndriçuesit E27.
Përmasat:
Diametri (në mm) 350

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: E27