Ndriçues tavanor Eglo 92142 COLTI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 92142 COLTI

Available:Në gjëndje
9,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 92142, pjesë e linjës COLTI.
Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me ngjyrë antike-kafe dhe konturi i tij nga kristal i pastër.
Modeli antik plot klas i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 115
Diametri (në mm) 455

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 3X60W
lloji i ndriçuesit : E27
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 92142, pjesë e linjës COLTI. Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me ngjyrë antike-kafe dhe konturi i tij nga kristal i pastër. Modeli antik plot klas i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat: Lartësia (në mm) 115
Diametri (në mm) 455

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 3X60W lloji i ndriçuesit : E27