Ndriçues i varur Eglo 90928 Cardito
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 90928 Cardito

Available:Në gjëndje
14,900 Lek 40,600 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 90928, pjesë e koleksionit Cardito.
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali celik në ngjyrë gri dhe kristal i pastër. 
Lloji i ndriçuesit LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë). 

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 80
Gjatësia (në mm) 700
Lartësia min. (në mm) 750
Lartësia max. (në mm) 1300

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 12V
Fuqia e ndriçimit 24W
Ndricues i varur Eglo. Modeli 90928, pjesë e koleksionit Cardito. Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali celik në ngjyrë gri dhe kristal i pastër. 
Lloji i ndriçuesit LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë). 
Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 80 Gjatësia (në mm) 700 Lartësia min. (në mm) 750 Lartësia max. (në mm) 1300
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 12V Fuqia e ndriçimit 24W