Ndriçues i varur Eglo 89134 Beluga
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-71%
Ndriçues i varur Eglo 89134 Beluga
Ndriçues i varur Eglo 89134 Beluga
Ndriçues i varur Eglo 89134 Beluga

Ndriçues i varur Eglo 89134 Beluga

Available:Në gjëndje
4,600 Lek 16,100 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 89134, pjesë e familjes Beluga.
Ndriçues i stilit Vintage i krijuar me një dizanj elegant të thjeshtë dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur dhe klasike e këtij ndriçuesi e bëjnë atë idealin për dekorin që ju dëshironi të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrën kafe antike dhe kontura xham në ngjyrë shampanje.
Lloji i ndriçuesit E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 260
Gjatësia (në mm) 860

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 2X60W 
Ndriçues i varur Eglo, modeli 89134, pjesë e familjes Beluga. Ndriçues i stilit Vintage i krijuar me një dizanj elegant të thjeshtë dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur dhe klasike e këtij ndriçuesi e bëjnë atë idealin për dekorin që ju dëshironi të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrën kafe antike dhe kontura xham në ngjyrë shampanje.
Lloji i ndriçuesit E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 260 Gjatësia (në mm) 860
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 2X60W