Ndriçues tavanor Eglo 88973 JUNIOR 2
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-30%
Ndriçues tavanor Eglo 88973 JUNIOR 2
Ndriçues tavanor Eglo 88973 JUNIOR 2
Ndriçues tavanor Eglo 88973 JUNIOR 2

Ndriçues tavanor Eglo 88973 JUNIOR 2

Available:Në gjëndje
2,900 Lek 4,200 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 88973, pjesë e linjës JUNIOR 2.
Ky ndriçues i llojit E27 përbëhet nga materiali i çelikut të bardhë dhe materiali i xhamit është qelq saten.
Ndriçuesi i stilit fëminor i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit etj.

Përmasat:
Diametri (në mm) 395
Pjesa e zgjatur (në mm) 100

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia:  2X60W

Ndriçues tavanor Eglo, modeli 88973, pjesë e linjës JUNIOR 2. Ky ndriçues i llojit E27 përbëhet nga materiali i çelikut të bardhë dhe materiali i xhamit është qelq saten. Ndriçuesi i stilit fëminor i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit etj.
Përmasat: Diametri (në mm) 395 Pjesa e zgjatur (në mm) 100

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia:  2X60W