Ndriçues tavanor Eglo 85342 Fres
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 85342 Fres

Available:Në gjëndje
3,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 85342 pjesë e linjës Fres.
Një dizajn i thjeshtë, elegant dhe funksional.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme si tualetet.
Lloji i ndriçuesit G9-ECO
Ndriçimi LED (i bardhë dhe i ngrohtë) 2700K, lumen 2200. 
Ndriçuesi është çelik dhe qelq.
 
Përmasat:
Gjerësia (në mm) 85
Gjatësia (në mm) 450
Pjesa e zgjatur (në mm) 70
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3x33W

Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 85342 pjesë e linjës Fres. Një dizajn i thjeshtë, elegant dhe funksional. I përshtatshëm për ambiente të brendshme si tualetet. Lloji i ndriçuesit G9-ECO Ndriçimi LED (i bardhë dhe i ngrohtë) 2700K, lumen 2200.  Ndriçuesi është çelik dhe qelq.   Përmasat: Gjerësia (në mm) 85 Gjatësia (në mm) 450 Pjesa e zgjatur (në mm) 70   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3x33W