Ndriçues Statik Komodine Eglo 85264 RONDO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 85264 RONDO

Available:Në gjëndje
3,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 85264, pjesë e linjës RONDO.
Ky produkt është i përbërë prej plastikës me një ngjyrë të bardhë.
Materiali i Xhamit është opal-mat xhami me ngjyrë të bardhë. 
Ky produkt kombinohet me ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje ,etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 200
Diametri (në mm) 200

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës)IP20 
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 230-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X60W
Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 85264, pjesë e linjës RONDO. Ky produkt është i përbërë prej plastikës me një ngjyrë të bardhë. Materiali i Xhamit është opal-mat xhami me ngjyrë të bardhë.  Ky produkt kombinohet me ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje ,etj.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 200 Diametri (në mm) 200

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës)IP20  Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 230-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X60W