Ndriçues i jashtëm Eglo 83966 Sidney
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 83966 Sidney

Available:Në gjëndje
6,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtë, Eglo. Modeli 83966 pjesë e koleksionit Sidney
Kombinimi i dizajnit modern dhe asaj klasike. Mjaftë elegant dhe shumë i bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj. 
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali tepër cilësor çelik dhe koka e ndricuesit xham opal-mat në ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat
Lartësia (në mm): 375
Gjatësia (në mm): 270
Pjesa e zgjatur (në mm): 325

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues i jashtë, Eglo. Modeli 83966 pjesë e koleksionit Sidney Kombinimi i dizajnit modern dhe asaj klasike. Mjaftë elegant dhe shumë i bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj. 
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali tepër cilësor çelik dhe koka e ndricuesit xham opal-mat në ngjyrë të bardhë. Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat Lartësia (në mm): 375 Gjatësia (në mm): 270 Pjesa e zgjatur (në mm): 325
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W