Ndriçues mural Eglo 83405 ZOLA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-34%
Ndriçues mural Eglo 83405 ZOLA
Ndriçues mural Eglo 83405 ZOLA

Ndriçues mural Eglo 83405 ZOLA

Available:Në gjëndje
3,800 Lek 5,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues Mural Eglo, modeli 83405, pjesë e linjës ZOLA.
Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik  ndërsa materiali i xhamit është opal-mat xhami me ngjyrë të bardhë.
Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.
Lloji i ndriçuesit është E14.

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 80
Gjatësia (në mm) 570

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 3X40W
Ndriçues Mural Eglo, modeli 83405, pjesë e linjës ZOLA. Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik  ndërsa materiali i xhamit është opal-mat xhami me ngjyrë të bardhë. Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj. Lloji i ndriçuesit është E14.
Përmasat: Gjerësia (në mm) 80 Gjatësia (në mm) 570
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 3X40W