Ndriçues tavanor Eglo 82877 TWISTER
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 82877 TWISTER

Available:Në gjëndje
1,700 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 82877, pjesë e linjës TWISTER.
Ky ndriçues i llojit E27 përbëhet nga material çeliku i bardhë dhe xhami është qelq saten.
Dizajni i tij "antik" i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, kuzhina etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 95
Diametri (në mm) 315

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 82877, pjesë e linjës TWISTER. Ky ndriçues i llojit E27 përbëhet nga material çeliku i bardhë dhe xhami është qelq saten. Dizajni i tij "antik" i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, kuzhina etj.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 95 Diametri (në mm) 315
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W