Ndriçues i varur Eglo 79343 Pinto Gold
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-66%
Ndriçues i varur Eglo 79343 Pinto Gold
Ndriçues i varur Eglo 79343 Pinto Gold
Ndriçues i varur Eglo 79343 Pinto Gold

Ndriçues i varur Eglo 79343 Pinto Gold

Available:Në gjëndje
7,100 Lek 21,000 Lek
Image
Secure
Ndricues i varur Eglo. Modeli 79343, pjesë e koleksionit Pinto Gold.
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali celik me ngjyrë të zezë dhe bakri.
Lloji i ndricuesit E27
 
Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 1100
 • Gjerësia (në mm) 110
 • Gjatësia (në mm) 725
Informacioni teknike:
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
 • Klasa e sigurisë: 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
 • Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W 
Ndricues i varur Eglo. Modeli 79343, pjesë e koleksionit Pinto Gold. Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali celik me ngjyrë të zezë dhe bakri. Lloji i ndricuesit E27   Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 1100
 • Gjerësia (në mm) 110
 • Gjatësia (në mm) 725
Informacioni teknike:
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP20
 • Klasa e sigurisë: 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
 • Numri i llambave dhe fuqia: 3X40W