Ndriçues i jashtëm Eglo 78924 Cellini
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-37%
Ndriçues i jashtëm Eglo 78924 Cellini
Ndriçues i jashtëm Eglo 78924 Cellini
Ndriçues i jashtëm Eglo 78924 Cellini

Ndriçues i jashtëm Eglo 78924 Cellini

Available:Në gjëndje
3,900 Lek 6,200 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 78924 pjesë e koleksionit Cellini
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin në ngjyrën gri të errët dhe kontura plastikë në të bardhë
Ndriçimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë)

Përmasat
Lartësia (në mm) 160
Gjatësia (në mm) 200
Pjesa e zgjatur (në mm) 80

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 12V
Numri i llambave dhe fuqia: 1X10W
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 78924 pjesë e koleksionit Cellini Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin në ngjyrën gri të errët dhe kontura plastikë në të bardhë
Ndriçimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë)
Përmasat Lartësia (në mm) 160
Gjatësia (në mm) 200 Pjesa e zgjatur (në mm) 80
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 12V
Numri i llambave dhe fuqia: 1X10W