Ndriçues tavanor Eglo 75506 POGLIOLA-S
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-54%
Ndriçues tavanor Eglo 75506 POGLIOLA-S
Ndriçues tavanor Eglo 75506 POGLIOLA-S
Ndriçues tavanor Eglo 75506 POGLIOLA-S

Ndriçues tavanor Eglo 75506 POGLIOLA-S

Available:Në gjëndje
6,100 Lek 13,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo 75506 POGLIOLA-S
 • Ndriçues tavanor Eglo, modeli 75506, pjesë e linjës POGLIOLA-S.
 • Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me ngjyrë të bardhë dhe konturi i tij nga materiali plastikë me efekt kristali.
 • Modeli i thjeshtë i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo
 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75506

Familja:

POGLIOLA-S

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

34 W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra:

E bardhe me efekt kristali

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

80

Diametri (në mm):

500
Ndriçues tavanor Eglo 75506 POGLIOLA-S
 • Ndriçues tavanor Eglo, modeli 75506, pjesë e linjës POGLIOLA-S.
 • Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me ngjyrë të bardhë dhe konturi i tij nga materiali plastikë me efekt kristali.
 • Modeli i thjeshtë i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
 • Ndriçoni ambientet tuaja me ndriçuesit më të mirë nga Eglo
 

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75506

Familja:

POGLIOLA-S

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

34 W

Materiali:

Celik, plastik

Ngjyra:

E bardhe me efekt kristali

Numri i llambave:

1

Lloji i llambës

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

80

Diametri (në mm):

500