Ndriçues i jashtëm Eglo 75457 Linosa
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-60%
Ndriçues i jashtëm Eglo 75457 Linosa
Ndriçues i jashtëm Eglo 75457 Linosa

Ndriçues i jashtëm Eglo 75457 Linosa

Available:Në gjëndje
2,400 Lek 6,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 75457 pjesë e koleksionit Linosa
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin dhe plastikë në ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit LED (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat
Lartësia (në mm) 215
Gjatësia (në mm) 125
Pjesa e zgjatur (në mm) 40

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP54
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X2.2W
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 75457 pjesë e koleksionit Linosa Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin dhe plastikë në ngjyrë të bardhë.
Lloji i ndriçuesit LED (i bardhë i ngrohtë)
Përmasat Lartësia (në mm) 215 Gjatësia (në mm) 125 Pjesa e zgjatur (në mm) 40
Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP54
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 2X2.2W