Ndriçues Statik Komodine Eglo 75397 York

1,390 Lek
4,400 Lek
Sale Sold out
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 75397, pjesë e kolekionit York. Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina. Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë Dizajn klasik dhe elegant, tepër funksional. Materiali cilësor çelik dhe xham, me ngjyrë gold dhe të bardhë. Lloji i ndriçuesit E14-LED-P45. Përmasat: Lartësia...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 75397, pjesë e kolekionit York.
Zbukuroni hapësirët tuaja me këtë ndriçues për komedina dhe tavolina.
Do të jetë perfekt për ndriçim shtesë në një dhomë ndenje, gjumi ose zyrë
Dizajn klasik dhe elegant, tepër funksional.
Materiali cilësor çelik dhe xham, me ngjyrë gold dhe të bardhë.
Lloji i ndriçuesit E14-LED-P45.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 385
Diametri (në mm) 150

Informacione Teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X6W

Artikuj të lidhur