Ndriçues tavanor Eglo 75353 Optica-C
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 75353 Optica-C

Available:Në gjëndje
8,700 Lek 12,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo 75353 Optica-C
 • Ndriçues tavanor Eglo, modeli 75353, pjesë e linjës Optica-C.
 • Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me ngjyrë nikel saten dhe konturi i tij nga materiali opal-mat xhami.
 • Modeli i thjeshtë i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme lehtësisht si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
 • Ndriçoni shtëpinë tuaj me Ndriçues tavanor Eglo 75353 Optica-C.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75353 

Familja:

Optica-C

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

2X7.5W

Materiali:

Celik, xham

Ngjyra:

nikel saten, opal-mat

Numri i llambave:

2

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

210

Diametri (në mm):

350Ndriçues tavanor Eglo 75353 Optica-C
 • Ndriçues tavanor Eglo, modeli 75353, pjesë e linjës Optica-C.
 • Ky ndriçues përbëhet nga materiali çelik me ngjyrë nikel saten dhe konturi i tij nga materiali opal-mat xhami.
 • Modeli i thjeshtë i këtij ndriçuesi i përshtatet ambienteve të brendshme lehtësisht si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.
 • Ndriçoni shtëpinë tuaj me Ndriçues tavanor Eglo 75353 Optica-C.

Informacionet Teknike

Marka:

Eglo

Kodi:

75353 

Familja:

Optica-C

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit:

2X7.5W

Materiali:

Celik, xham

Ngjyra:

nikel saten, opal-mat

Numri i llambave:

2

Lloji i llampes:

E27

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes:

IP20

Garancia:

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

210

Diametri (në mm):

350