Ndriçues i jashtëm Eglo 75338 Stockholm 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 75338 Stockholm 1

Available:Në gjëndje
3,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 75338 pjesë e koleksionit Stockholm 1
Ndriçues shinë e tipit spot me pamje tepër moderne dhe shumë të bukur.
Korniza e ndriçuesit është çelik me ngjyrë të zezë.
I përshtatshëm për ambiente të jashtme veçanërisht në kopshtin e shtëpisë suaj
Lloji i ndriçuesit GU10-LED.
 
Përmasat
Diametri (në mm): 65
 
Informacione teknike 
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimit 1X4.6W
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 75338 pjesë e koleksionit Stockholm 1 Ndriçues shinë e tipit spot me pamje tepër moderne dhe shumë të bukur.
Korniza e ndriçuesit është çelik me ngjyrë të zezë.
I përshtatshëm për ambiente të jashtme veçanërisht në kopshtin e shtëpisë suaj Lloji i ndriçuesit GU10-LED.   Përmasat Diametri (në mm): 65  
Informacione teknike 
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështirës): IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimit 1X4.6W