Ndriçues tavanor Eglo 75288 Cagi
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-52%
Ndriçues tavanor Eglo 75288 Cagi
Ndriçues tavanor Eglo 75288 Cagi

Ndriçues tavanor Eglo 75288 Cagi

Available:Out of Stock
1,200 Lek 2,500 Lek
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 75288, pjesë e linjës Cagi.
Ky lloj ndriçuesi GU10-LED përbëhet nga materiali çelik inox me një ngjyrë nikel saten. Konturi i tij përbëhet nga qelqi saten me një ngjyrë të bardhë të pastër.
Dizajni i tij i thjeshtë përshtatet lehtshëm me ambientet e brendshme si kuzhina, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 105
Diametri (në mm) 290
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 3X3W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 75288, pjesë e linjës Cagi. Ky lloj ndriçuesi GU10-LED përbëhet nga materiali çelik inox me një ngjyrë nikel saten. Konturi i tij përbëhet nga qelqi saten me një ngjyrë të bardhë të pastër. Dizajni i tij i thjeshtë përshtatet lehtshëm me ambientet e brendshme si kuzhina, dhoma e ndenjes etj.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 105 Diametri (në mm) 290   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 3X3W