Ndriçues i varur Eglo 64891 San Cono
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 64891 San Cono

Available:Në gjëndje
5,600 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 64891, pjesë e koleksionit San Cono
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik me ndërthurje të ngjyrave e bardhë dhe argjend.
Lloji i ndriçuesit GU10 
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 390
Diametri (në mm) 60
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X35W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 64891, pjesë e koleksionit San Cono Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik me ndërthurje të ngjyrave e bardhë dhe argjend. Lloji i ndriçuesit GU10    Përmasat: Lartësia (në mm) 390 Diametri (në mm) 60   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1 Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X35W