Ndriçues i varur Eglo 62546 Tortoreto
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 62546 Tortoreto

Available:Out of Stock
5,400 Lek
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 62546, pjesë e koleksionit Tortoreto.
Ndriçues tip spot me një dizajn të thjeshë elegant dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali në tërheqjen e vëmendje, dhe për ti dhënë vendit një pamje të mrekullueshme me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
Ndriçimi i duhur sjell dhe qetësinë që ju nevojitet mbas një dite të gjatë dhe të lodhshme.

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë
Lloji i ndriçuesit GU10-LED

Përmasat:
Lartësia (në mm) 300
Diametri (në mm) 60

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X6.5W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 62546, pjesë e koleksionit Tortoreto. Ndriçues tip spot me një dizajn të thjeshë elegant dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. Ideali në tërheqjen e vëmendje, dhe për ti dhënë vendit një pamje të mrekullueshme me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
Ndriçimi i duhur sjell dhe qetësinë që ju nevojitet mbas një dite të gjatë dhe të lodhshme.

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë
Lloji i ndriçuesit GU10-LED
Përmasat: Lartësia (në mm) 300 Diametri (në mm) 60
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 1X6.5W