Ndriçues i varur Eglo 49925 Marracas
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 49925 Marracas

Available:Out of Stock
1,900 Lek 14,100 Lek
Secure
Ndriçues i varur Eglo 49925 Marracas.
Ndricues i varur Eglo. Modeli 49925, pjesë e koleksionit Marracas.
Ndriçues i krijuar me stil "Retro Vintage" me një pamje të veçantë, të thjeshtë dhe shumë të bukur në formën e një kafazi të dekoruar me kristale, duke i dhënë kështu një pamje mahnitëse.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj.  
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë gri të errët dhe kristale. Lloji i ndriçuesit E27.
Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 1500
 • Diametri (në mm) 260
 
Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 • Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W 
Ndriçues i varur Eglo 49925 Marracas. Ndricues i varur Eglo. Modeli 49925, pjesë e koleksionit Marracas. Ndriçues i krijuar me stil "Retro Vintage" me një pamje të veçantë, të thjeshtë dhe shumë të bukur në formën e një kafazi të dekoruar me kristale, duke i dhënë kështu një pamje mahnitëse. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj.  
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë gri të errët dhe kristale. Lloji i ndriçuesit E27.
Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 1500
 • Diametri (në mm) 260
  Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
 • Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
 • Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W