Ndriçues mural Eglo 98141 VILLABATE
Ndriçues mural Eglo 98141 VILLABATE

Ndriçues mural Eglo 98141 VILLABATE

5,900 Lek
11,600 Lek
Ndriçues mural Eglo, modeli 98141, pjesë e linjës VILLABATE. Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë nikel saten, ndërsa materiali i xhamit është pëlhurë me ngjyrë gri. Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj. Lloji i ndriçuesit është E27-LED. Përmasat: Gjerësia (në mm) 90...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues mural Eglo, modeli 98141, pjesë e linjës VILLABATE.
Ky ndricues përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë nikel saten, ndërsa materiali i xhamit është pëlhurë me ngjyrë gri.
Eshtë një model i thjeshtë që i pështatet ambjenteve të brendshme si dhomë ndenje, dhomë gjumi, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27-LED.

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 90
Gjatësia (në mm) 575

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 3X10W

Artikuj të lidhur