Ndriçues Statik Komodine Eglo 49617 COVALEDA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 49617 COVALEDA

Available:Në gjëndje
19,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo,modeli 49617, pjesë e linjës COVALEDA.
I krijuar me një dizajn të bukur dhe mjaftë të mirë i stilit Vintage.
Ndriçimi i duhur dhe pamja mjaftë e veçantë e bëjnë këtë ndriçues të përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme
Materiali: Një kombinim i çelikut dhe drurit në ngjyrat, të zezë, bronz dhe gold
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 735
Diametri (në mm) 380

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues Statik Komodine Eglo,modeli 49617, pjesë e linjës COVALEDA.
I krijuar me një dizajn të bukur dhe mjaftë të mirë i stilit Vintage.
Ndriçimi i duhur dhe pamja mjaftë e veçantë e bëjnë këtë ndriçues të përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme
Materiali: Një kombinim i çelikut dhe drurit në ngjyrat, të zezë, bronz dhe gold
Lloji i ndriçuesit: E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 735
Diametri (në mm) 380

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W