Ndriçues i varur Eglo 49448 AUSTELL
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-55%
Ndriçues i varur Eglo 49448 AUSTELL
Ndriçues i varur Eglo 49448 AUSTELL

Ndriçues i varur Eglo 49448 AUSTELL

Available:Në gjëndje
9,900 Lek 22,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 49448 AUSTELL
Ndriçues i varur Eglo, modeli 49448, pjesë e linjës AUSTELL.
Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë ndersa materiali i xhamit është çelik dhe pëlhur me ngjyrë të zezë dhe të bardhë.
Eshtë një model vintage i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit është E27.Ambazhuri i varur i Eglo është i gjithanshëm i cili shton një prekje elegance  në çdo hapësirë. Me dizajnin e saj të vecantë me cilësi të lartë, kjo zgjidhje ndriçimi është jo vetëm funksionale, por edhe një shtesë e bukur për shtëpinë ose zyrën tuaj. Ndriçoni mjedisin tuaj me Eglo 49448 dhe shijoni një përzierje estetike dhe funksionaliteti në një paketë të jashtëzakonshme.
Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 1100
 • Gjerësia (në mm) 165
 • Gjatësia (në mm) 765
Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë IP20
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
 • Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W
Ndriçues i varur Eglo 49448 AUSTELL Ndriçues i varur Eglo, modeli 49448, pjesë e linjës AUSTELL. Materiali i produktit është çelik me ngjyrë të zezë ndersa materiali i xhamit është çelik dhe pëlhur me ngjyrë të zezë dhe të bardhë. Eshtë një model vintage i cili i përshtatet ambienteve të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit është E27.Ambazhuri i varur i Eglo është i gjithanshëm i cili shton një prekje elegance  në çdo hapësirë. Me dizajnin e saj të vecantë me cilësi të lartë, kjo zgjidhje ndriçimi është jo vetëm funksionale, por edhe një shtesë e bukur për shtëpinë ose zyrën tuaj. Ndriçoni mjedisin tuaj me Eglo 49448 dhe shijoni një përzierje estetike dhe funksionaliteti në një paketë të jashtëzakonshme. Përmasat:
 • Lartësia (në mm) 1100
 • Gjerësia (në mm) 165
 • Gjatësia (në mm) 765
Informacione teknike:
 • Shkalla e sigurisë IP20
 • Klasa e sigurisë 1
 • Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
 • Numri i llambave dhe fuqia: 3X60W