Ndriçues i varur Eglo 49389 Truro 2
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-58%
Ndriçues i varur Eglo 49389 Truro 2
Ndriçues i varur Eglo 49389 Truro 2
Ndriçues i varur Eglo 49389 Truro 2

Ndriçues i varur Eglo 49389 Truro 2

Available:Në gjëndje
3,700 Lek 8,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo 49389 Truro 2
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49389, pjesë e koleksionit Truro 2
 • Ndriçues me temë Vintage i krijuar me një pamje antike, të thjeshtë, elegante dhe të mrekullueshme.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë.
 • Materiali celik në ngjyrë gri
 • Lloji i ndriçuesit E27
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
 

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

49389

Familja

Truro

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60 W

Materiali

Alumin i bardhe

Numri i llambave

-

Lloji i llampes

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

370
Ndriçues i varur Eglo 49389 Truro 2
 • Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49389, pjesë e koleksionit Truro 2
 • Ndriçues me temë Vintage i krijuar me një pamje antike, të thjeshtë, elegante dhe të mrekullueshme.
 • I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për të lënë mbresë.
 • Materiali celik në ngjyrë gri
 • Lloji i ndriçuesit E27
 • Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
 

Informacionet Teknike

Marka

Eglo

Kodi

49389

Familja

Truro

Klasa e sigurisë:

1

Tensioni i rrjetit elektrik:

220-240V,50/60Hz

Fuqia e ndricimit

60 W

Materiali

Alumin i bardhe

Numri i llambave

-

Lloji i llampes

Led

Montim në kënd:

JO

Ndërrim i ngjyrës:

JO

Lartësi e ndryshueshme:

JO

Telekomandë:

JO

Shkalla e mbrojtjes

IP20

Garancia

5 vjet

 

Përmasat 

Lartësia (në mm):

1100

Diametri (në mm):

370