Ndriçues i varur Eglo 49218 Somerton
Ndriçues i varur Eglo 49218 Somerton
Ndriçues i varur Eglo 49218 Somerton

Ndriçues i varur Eglo 49218 Somerton

9,700 Lek
Sale
Ndriçues i varur Eglo, modeli 49218, pjesë e koleksionit Somerton. Ndriçues i cili bën pjesë si në stilin "Modern" dhe atë "Vintage"I krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues i varur Eglo, modeli 49218, pjesë e koleksionit Somerton.
Ndriçues i cili bën pjesë si në stilin "Modern" dhe atë "Vintage"
I krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.

I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur e bëjn këtë ndriçues të përshtatshëm për dekorin dhe pamjen e këndshme që ju dëshironi të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në mgjyrë vishnje
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 350

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X60W

Artikuj të lidhur