Ndriçues i varur Eglo 49095 Priddy-P
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 49095 Priddy-P

Available:Out of Stock
7,500 Lek
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 49095, pjesë e koleksionit Priddy-P.
Ndriçues i cili bën pjesë si në stilin "Modern" dhe atë "Vintage"
I krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.

I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur e bëjn këtë ndriçues të përshtatshëm për dekorin që ju dëshironi të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë jeshile pastel
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 325

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 3X40W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 49095, pjesë e koleksionit Priddy-P. Ndriçues i cili bën pjesë si në stilin "Modern" dhe atë "Vintage"
I krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.

I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft e bukur e bëjn këtë ndriçues të përshtatshëm për dekorin që ju dëshironi të keni.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë jeshile pastel
Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Diametri (në mm) 325
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 3X40W