Ndriçues i varur Eglo 49093 Hunningham
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 49093 Hunningham

Available:Në gjëndje
4,600 Lek 5,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 49093, pjesë e linjës Hunningham.
Ndriçues që shkon me stilin Vintage dhe atë Modern lehtësisht.
I krijuar me një dizanj, elegant të bukur dhe shumë të veçantë.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft unike e këtij ndriçuesi e bëjnë atë idealin për dekorin që ju dëshironi të keni. Jepini vetes munësinë e zgjedhjes për më të mirën,
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe pjesa e brendshme në ngjyrë të artë.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 275

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X60W
Ndriçues i varur Eglo, modeli 49093, pjesë e linjës Hunningham. Ndriçues që shkon me stilin Vintage dhe atë Modern lehtësisht. I krijuar me një dizanj, elegant të bukur dhe shumë të veçantë.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.  Ndriçimi cilësor dhe pamja mjaft unike e këtij ndriçuesi e bëjnë atë idealin për dekorin që ju dëshironi të keni. Jepini vetes munësinë e zgjedhjes për më të mirën,
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe pjesa e brendshme në ngjyrë të artë.
Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 275
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20  Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 1X60W