Ndriçues i varur EGLO 49024 Carlton-P
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur EGLO 49024 Carlton-P

Available:Në gjëndje
9,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49024, pjesë e linjës Carlton-P.
Ndriçues i stilit Vintage retro i krijuar me një dizanj të thjeshtë minimalist dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e të gjithë ambienteve të brendshme si në shtëpi dhe jo vetëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë kajsi pastel.
Lloji i ndriçuesit E27 

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 310
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X60W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 49024, pjesë e linjës Carlton-P. Ndriçues i stilit Vintage retro i krijuar me një dizanj të thjeshtë minimalist dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e të gjithë ambienteve të brendshme si në shtëpi dhe jo vetëm.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë kajsi pastel.
Lloji i ndriçuesit E27 
Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Diametri (në mm) 310   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20  Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 1X60W