Ndriçues tavanor Eglo 43434 Barnstaple 2
Ndriçues tavanor Eglo 43434 Barnstaple 2

Ndriçues tavanor Eglo 43434 Barnstaple 2

16,900 Lek
28,800 Lek
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 43434, pjesë e linjës Barnstaple 2. Ky ndriçues i llojit E27 përbëhet nga material druri dhe çeliku dhe kontura është çelik i zi. Ndriçuesi i stilit vintage i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj. Përmasat: Gjerësia (në mm) 450 Gjatësia (në mm)...

Instock

Përshkrimi

Ndriçues tavanor Eglo, modeli 43434, pjesë e linjës Barnstaple 2.
Ky ndriçues i llojit E27 përbëhet nga material druri dhe çeliku dhe kontura është çelik i zi.
Ndriçuesi i stilit vintage i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e gjumit, dhoma e ndenjes etj.

Përmasat:
Gjerësia (në mm) 450
Gjatësia (në mm) 450

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 4X40W

Artikuj të lidhur