Ndriçues i varur Eglo 43203 Kenilworth
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-55%
Ndriçues i varur Eglo 43203 KenilworthNdriçues i varur Eglo 43203 Kenilworth
Ndriçues i varur Eglo 43203 Kenilworth

Ndriçues i varur Eglo 43203 Kenilworth

Available:Në gjëndje
3,600 Lek 8,100 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 43203 pjesë e linjës Kenilworth
Ndriçues i stilit Industrial, i krijuar me një dizanj mjaft të thjeshtë , të bukur dhe shumë të veçantë.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
Me ndriçimin cilësor dhe pamjen klasike, është bërë për të qenë lehtësisht i pëlqyeshëm. 
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Ndriçuesi është në matrialin çelik në ngjyrë të zezë dhe nikel antik.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 400
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 1X28W 
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 43203 pjesë e linjës Kenilworth Ndriçues i stilit Industrial, i krijuar me një dizanj mjaft të thjeshtë , të bukur dhe shumë të veçantë.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm.
Me ndriçimin cilësor dhe pamjen klasike, është bërë për të qenë lehtësisht i pëlqyeshëm. 
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Ndriçuesi është në matrialin çelik në ngjyrë të zezë dhe nikel antik. Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 400   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia 1X28W