Ndriçues i varur Eglo 43163 Lubenham
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 43163 Lubenham

Available:Në gjëndje
17,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 43163, pjesë e linjës Lubenham
Ndriçues i stilit Vintage industrial i krijuar me një dizanj elegant të veçantë dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e të gjithë ambienteve të brendshme si në shtëpi dhe jo vetëm.
Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje fantastike.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe dru në ngjyrë kafe
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Gjerësia (në mm) 200
Gjatësia (në mm) 900
Gjatësia e kanopit (në mm) 400
Gjerësia e kanopit (në mm) 45
Lartësia e kanopit (në mm) 45
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 3X28W 
Ndriçues i varur nga Eglo. Modeli 43163, pjesë e linjës Lubenham Ndriçues i stilit Vintage industrial i krijuar me një dizanj elegant të veçantë dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e të gjithë ambienteve të brendshme si në shtëpi dhe jo vetëm.
Ideali për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje fantastike.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe dru në ngjyrë kafe
Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 1100 Gjerësia (në mm) 200 Gjatësia (në mm) 900 Gjatësia e kanopit (në mm) 400 Gjerësia e kanopit (në mm) 45 Lartësia e kanopit (në mm) 45   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia 3X28W