Ndriçues Statik Komodine Eglo 43144 GLASTONBURY
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 43144 GLASTONBURY

Available:Në gjëndje
16,100 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 43144, pjesë e koleksionit GLASTONBURY.
I krijuar me një stil modern dhe me një dizajn unik shumë të bukur
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme si në dhomën e gjumit, kuzhinë, sallon apo dhe në dhomën e studimit/punës.
Materiali një kombinim i çelikut dhe qelqit të avulluar në ngjyrë të zezë
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 565
Diametri (në mm) 205
Diametri i bazës (në mm) 220

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X28W
Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 43144, pjesë e koleksionit GLASTONBURY.
I krijuar me një stil modern dhe me një dizajn unik shumë të bukur
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme si në dhomën e gjumit, kuzhinë, sallon apo dhe në dhomën e studimit/punës.
Materiali një kombinim i çelikut dhe qelqit të avulluar në ngjyrë të zezë
Lloji i ndriçuesit: E27
Përmasat: Lartësia (në mm) 565
Diametri (në mm) 205
Diametri i bazës (në mm) 220

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X28W