Ndriçues i varur Eglo 43113 Kirkcolm
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 43113 Kirkcolm

Available:Në gjëndje
5,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43113 pjesë e koleksionit Kirkcolm.
Ndriçues i stilit retro Vintage i krijuar me një dizanj të thjeshtë, të veçantë dhe shumë të bukur në formën e një kafazi.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të mrekullueshme me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi dhe që mendoni se është më i përshtatshmi për stilin tuaj .
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo 
Cilësi e lartë dhe materiali çelik.
Lloji i ndriçuesit E27 

Përmasat:
Lartësia (në mm): 1100
Diametri (në mm): 300
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia 1X60W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43113 pjesë e koleksionit Kirkcolm. Ndriçues i stilit retro Vintage i krijuar me një dizanj të thjeshtë, të veçantë dhe shumë të bukur në formën e një kafazi.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të mrekullueshme me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi dhe që mendoni se është më i përshtatshmi për stilin tuaj .
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo 
Cilësi e lartë dhe materiali çelik. Lloji i ndriçuesit E27 
Përmasat: Lartësia (në mm): 1100 Diametri (në mm): 300   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20  Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia 1X60W