Ndriçues i varur Eglo 43006 Hunningham
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-23%
Ndriçues i varur Eglo 43006 Hunningham
Ndriçues i varur Eglo 43006 Hunningham
Ndriçues i varur Eglo 43006 Hunningham

Ndriçues i varur Eglo 43006 Hunningham

Available:Out of Stock
9,900 Lek 12,900 Lek
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43006, pjesë e koleksionit Hunningham.
Ndriçues që kombinohet letshëm në temat "Modern, Vintage, Industrial"
I krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.

I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi .
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe pjesa e brendshme në ngjyrë të artë.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Gjatësia e artikullit (në mm): 790
Gjerësia e artikullit (në mm): 190
Lartësia e artikullit (në mm): 1100

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 3X60W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 43006, pjesë e koleksionit Hunningham. Ndriçues që kombinohet letshëm në temat "Modern, Vintage, Industrial"
I krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.

I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të bukur me ndriçim ideal. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi .
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik në ngjyrë të zezë dhe pjesa e brendshme në ngjyrë të artë.
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat: Gjatësia e artikullit (në mm): 790
Gjerësia e artikullit (në mm): 190
Lartësia e artikullit (në mm): 1100

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20  Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 3X60W