Ndriçues Statik Eglo 43008 HUNNINGHAM
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-33%
Ndriçues Statik Eglo 43008 HUNNINGHAM
Ndriçues Statik Eglo 43008 HUNNINGHAM
Ndriçues Statik Eglo 43008 HUNNINGHAM

Ndriçues Statik Eglo 43008 HUNNINGHAM

Available:Në gjëndje
9,900 Lek 14,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Eglo, modeli 43008, pjesë e linjës HUNNINGHAM.
Ndriçues i stilit Vintage me një dizajn të thjeshtë dhe shumë të veçantë
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme, duke ju dhënë kështu atë dekor që ju dëshironi.
Materiali çelik dhe kombinimi i ngjyrave të zezë dhe gold
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1355
Gjerësia (në mm) 600
Gjatësia (në mm) 600

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues Statik Eglo, modeli 43008, pjesë e linjës HUNNINGHAM. Ndriçues i stilit Vintage me një dizajn të thjeshtë dhe shumë të veçantë
I përshtatshëm në dekorimin e ambienteve të brendshme, duke ju dhënë kështu atë dekor që ju dëshironi.
Materiali çelik dhe kombinimi i ngjyrave të zezë dhe gold
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat: Lartësia (në mm) 1355 Gjerësia (në mm) 600 Gjatësia (në mm) 600
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W