Ndriçues i varur Eglo 39845 ESCUELA
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39845 ESCUELA

Available:Në gjëndje
32,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39845, pjesë e koleksionit ESCUELA.
Ndriçues i stilit Modern i krijuar me një dizanj, të veçantë tepër unik dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të mrekullueshme me ndriçim ideal. 
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik dhe kontura pëlhurë me copëza kristalore në ngjyrë të zezë.
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 530

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 3X16W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39845, pjesë e koleksionit ESCUELA. Ndriçues i stilit Modern i krijuar me një dizanj, të veçantë tepër unik dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj dhe jo vetëm. I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje të mrekullueshme me ndriçim ideal. 
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Materiali çelik dhe kontura pëlhurë me copëza kristalore në ngjyrë të zezë.
Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 530

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 3X16W