Ndriçues Statik Komodine Eglo 39766 TAMARESCO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Komodine Eglo 39766 TAMARESCO

Available:Në gjëndje
16,900 Lek
Image
Secure

Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 39766, pjesë e koleksionit TAMARESCO.
Ndriçues i krijuar me elegancë dhe një pamje klasike
I përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhomë gjumi sallone, etj.
Materiali është i përbërë prej çelikut në ngjyrë bronz dhe ai i kontures është kadife në ngjyrë të bardhë. Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat:
Lartësia (në mm) 520
Diametri (në mm) 190

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë IP20 
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X40W

Ndriçues Statik Komodine Eglo. Modeli 39766, pjesë e koleksionit TAMARESCO.
Ndriçues i krijuar me elegancë dhe një pamje klasike
I përshtatshëm për ambiente të brendshme si dhomë gjumi sallone, etj.
Materiali është i përbërë prej çelikut në ngjyrë bronz dhe ai i kontures është kadife në ngjyrë të bardhë. Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat: Lartësia (në mm) 520
Diametri (në mm) 190

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë IP20  Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X40W