Ndriçues i varur Eglo 39688 Campo Rosso
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39688 Campo Rosso

Available:Në gjëndje
51,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39688 pjesë e koleksionit Campo Rosso 
Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj si sallone dhoma ndenje dhe jo vetëm. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike me ndriçim cilësor.

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
Materiali çelik në ngjyrë të bardhë dhe kontura plastike në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED  3000K (i ngrohtë, i bardhë).

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100
Diametri (në mm) 600
Lartësia e kanopit (në mm) 45
Diametri i kanopes (në mm) 160

Informacione teknike: 
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 34W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39688 pjesë e koleksionit Campo Rosso  Ndriçues modern i krijuar me një dizanj të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj si sallone dhoma ndenje dhe jo vetëm. Ajo çka ju mungon për të pasur dekorin që dëshironi.
I duhuri për të tërhequr vëmendje dhe për ti dhënë vendit një pamje unike me ndriçim cilësor.

Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo".
Materiali çelik në ngjyrë të bardhë dhe kontura plastike në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit LED  3000K (i ngrohtë, i bardhë).
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1100 Diametri (në mm) 600 Lartësia e kanopit (në mm) 45 Diametri i kanopes (në mm) 160
Informacione teknike:  Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 34W