Ndriçues i varur Eglo 39686 Lemorieta
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39686 Lemorieta

Available:Në gjëndje
37,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39686, pjesë e linjës Lemorieta
Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj, kryesisht në kuzhinë dhe sallon.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Mareriali çelik në ngjyrë të zezë dhe kontura qelq në ngjyrë të artë
Lloji i ndriçuesit E27 
 
Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Gjerësia (në mm) 180
Gjatësia (në mm) 1110

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 4X40W
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39686, pjesë e linjës Lemorieta Ndriçues modern i krijuar me një pamje të thjeshtë, elegante dhe shumë të bukur. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj, kryesisht në kuzhinë dhe sallon.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Mareriali çelik në ngjyrë të zezë dhe kontura qelq në ngjyrë të artë
Lloji i ndriçuesit E27   
Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Gjerësia (në mm) 180 Gjatësia (në mm) 1110
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 4X40W