Ndriçues i varur Eglo 39672 BULCIAGO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39672 BULCIAGO

Available:Në gjëndje
28,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39672, pjesë e linjës BULCIAGO.
Ky ndriçues modern përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë bronzi dhe të zezë, ndërsa materiali i konturës është qelq i avulluar.
Stili i këtij ndriçuesi do t'i përshtatej ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, kuzhina etj.
Lloji i ndriquesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1500
Diametri (në mm) 350
Pesha 3 Kilogram

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagëstirës): IP20
Klasa e sigurisë: 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W 
Ndriçues i varur Eglo, modeli 39672, pjesë e linjës BULCIAGO. Ky ndriçues modern përbëhet nga materiali çelik me një ngjyrë bronzi dhe të zezë, ndërsa materiali i konturës është qelq i avulluar. Stili i këtij ndriçuesi do t'i përshtatej ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, kuzhina etj. Lloji i ndriquesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 1500 Diametri (në mm) 350 Pesha 3 Kilogram
Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagëstirës): IP20 Klasa e sigurisë: 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X40W