Ndriçues tavanor Eglo 39628 CALMEILLES 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues tavanor Eglo 39628 CALMEILLES 1

Available:Në gjëndje
15,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 39628, pjesë e linjës CALMEILLES 1.
Ky ndriçues kristalor përbëhet nga material çelik krom, ndërsa materiali i konturit është kristal i pastër.
Dizajni i tij me detaje kristalore, i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit etj.
Lloji i ndriçuesit E14.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 330
Gjatësia (në mm) 215
 
Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz 
Numri I llambave dhe fuqia: 3X25W
Ndriçues tavanor Eglo, modeli 39628, pjesë e linjës CALMEILLES 1. Ky ndriçues kristalor përbëhet nga material çelik krom, ndërsa materiali i konturit është kristal i pastër. Dizajni i tij me detaje kristalore, i përshtatet ambienteve të brendshme si dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit etj. Lloji i ndriçuesit E14.
Përmasat:
Lartësia (në mm) 330 Gjatësia (në mm) 215   Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë: 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës: 220-240V,50/60Hz  Numri I llambave dhe fuqia: 3X25W