Ndriçues Statik Eglo 39558 SPALTINI
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • SASITE E FUNDIT OFERTA
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues Statik Eglo 39558 SPALTINI

Available:Në gjëndje
20,800 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Eglo, modeli 39558, pjesë e linjës SPALTINI.
I krijuar me një dizanj të thjeshtë dhe shumë të bukur.
Eshtë një model modern që i pështatet ambienteve të brendshme dhe ideali për të dekoruar sallonet dhomat e pritjes etj.
Materiali çelik në ngjyrë gri si të hirit dhe kontura pëlhurë në ngjyrë gri dhe të bardhë
Lloji i ndriçuesit është E27.

Përmasat:
Lartësia (në mm) 1665
Diametri (në mm) 450
Diametri i bazës (në mm) 300

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues Statik Eglo, modeli 39558, pjesë e linjës SPALTINI. I krijuar me një dizanj të thjeshtë dhe shumë të bukur.
Eshtë një model modern që i pështatet ambienteve të brendshme dhe ideali për të dekoruar sallonet dhomat e pritjes etj.
Materiali çelik në ngjyrë gri si të hirit dhe kontura pëlhurë në ngjyrë gri dhe të bardhë
Lloji i ndriçuesit është E27.
Përmasat: Lartësia (në mm) 1665
Diametri (në mm) 450
Diametri i bazës (në mm) 300

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20
Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri I llambave dhe fuqia: 1X60W