Ndriçues i varur Eglo 39528 Mioglia
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39528 Mioglia

Available:Në gjëndje
125,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39528 Mioglia. Ndriçuesi Mioglia nga Eglo  është pjesë e koleksionit Stars of Light dhe është vërtet spektakolar, ka një dizajn modern dhe është pjesë e gamës premium të produkteve të prodhuesit austriak. I përshtatshëm për të dekoruar sallonet e shtëpive.

Përmasat
Lartësia (në mm) 2000
Diametri (në mm) 810

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 18X3,15W

Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39528 Mioglia. Ndriçuesi Mioglia nga Eglo  është pjesë e koleksionit Stars of Light dhe është vërtet spektakolar, ka një dizajn modern dhe është pjesë e gamës premium të produkteve të prodhuesit austriak. I përshtatshëm për të dekoruar sallonet e shtëpive.

Përmasat
Lartësia (në mm) 2000
Diametri (në mm) 810

Informacione teknike
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështisë) IP20
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia 18X3,15W