Ndriçues i varur Eglo 39509 Spiracus
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i varur Eglo 39509 Spiracus

Available:Në gjëndje
89,900 Lek
Image
Secure
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39509, pjesë e koleksionit Spiracus.
Një ndriçues në familjen e llambadarëve, elegant dhe modern. Ngjyra e vecantë kafe transparente e bën edhe më të bukur këtë ndriçues. I krijuar për ti dhënë ambientit tuaj një pamje unike dhe madhështore.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Me material cilësor çeliku në ngjyrë kafe
Lloji i ndriçuesit E27

Përmasat:
Lartësia e artikullit (në mm) 1500
Diametri i artikullit (në mm) 615

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 10X60W 
Ndriçues i varur Eglo. Modeli 39509, pjesë e koleksionit Spiracus. Një ndriçues në familjen e llambadarëve, elegant dhe modern. Ngjyra e vecantë kafe transparente e bën edhe më të bukur këtë ndriçues. I krijuar për ti dhënë ambientit tuaj një pamje unike dhe madhështore. I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambienteve të brendshme të shtëpisë suaj  apo dhe të zyrave.
Ndriçoni dhe zbukuroni ambientin tuaj të brendshëm me ndriçuesit më të mirë nga "Eglo"
Me material cilësor çeliku në ngjyrë kafe
Lloji i ndriçuesit E27
Përmasat:
Lartësia e artikullit (në mm) 1500
Diametri i artikullit (në mm) 615

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 10X60W