Ndriçues Statik Komodine Eglo 39394 SAGANTO 1
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • KATALOG NDIÇIMI
 • OFERTAT
 • EGLO
 • NDRICUES
 • ECOSOFT
 • ELEKTRIKE
 • SISTEME NGROHJE & FTOHJE
 • HIDROSANITARE
 • TRAJTUES AJRI
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-30%
Ndriçues Statik Komodnine Eglo 39394 SAGANTO 1
Ndriçues Statik Komodnine Eglo 39394 SAGANTO 1
Ndriçues Statik Komodnine Eglo 39394 SAGANTO 1

Ndriçues Statik Komodine Eglo 39394 SAGANTO 1

Available:Në gjëndje
7,900 Lek 11,300 Lek
Image
Secure
Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 39394, pjesë e linjës SAGANTO 1.
Ndriçues modern i krijuar për ju ,është i përbërë prej çelikut me një ngjyrë kafe dhe materiali i xhamit është plastikë me një ngjyrë si të bakrit.
Mund të themi  që është lehtësisht i përshtatshëm me ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, dhomë ndenje, etj.
Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat
Lartësia (në mm) 660
Diametri (në mm) 350
Diametri i bazës (në mm) 230

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20 
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W
Ndriçues Statik Komodine Eglo, modeli 39394, pjesë e linjës SAGANTO 1. Ndriçues modern i krijuar për ju ,është i përbërë prej çelikut me një ngjyrë kafe dhe materiali i xhamit është plastikë me një ngjyrë si të bakrit. Mund të themi  që është lehtësisht i përshtatshëm me ambiente të brëndshme si dhomë gjumi, dhomë studimi, dhomë ndenje, etj. Lloji i ndriçuesit: E27

Përmasat Lartësia (në mm) 660
Diametri (në mm) 350
Diametri i bazës (në mm) 230

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP20  Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Numri i llambave dhe fuqia: 1X60W